Image
Loading

Storz Medical jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych wykorzystującym tak zwane fale uderzeniowe, czyli fale akustyczne, które odznaczają się wyjątkową siłą działania. Stosowane jest zarówno do zabiegów fizjoterapeutycznych, jak i w medycynie estetycznej z zakresu modelowania sylwetki. Dzięki wykorzystaniu akustycznych fal dźwiękowych, które stymulują mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyśpieszają powstawanie nowych naczyń krwionośnych, zabieg ten skutecznie redukuje cellulit, ujędrnia ciało oraz zmniejsza bóle mięśniowe. Pełna terapia składa się najczęściej od 6 do 10 zabiegów, wykonywanych 2 razy w tygodniu.

WSKAZANIA:

 • Obrzęki kończyn dolnych
 • Nierówności skóry po przebytej liposukcji
 • Poprawa napięcia tkanki łącznej
 • Redukcja cellulitu
 • Redukowanie rozstępów po ciąży
 • Modelowanie sylwetki, poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, tym samym zmniejszenie obwodu ciała

PRZECIWSKAZANIA:

Całkowite przeciwwskazania do zabiegu fala akustyczna Storz Medical:

 • Cukrzyca
 • Zakrzepica
 • Nadciśnienie
 • Rozrusznik serca
 • Choroby nowotworowe
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Ciężkie choroby układu krążenia
 • Skłonność do krwotoków (np. hemofilia)
 • Choroby i operacje w obrębie żył i kończyn dolnych

PAKIETY

Terapie łączone to idealny sposób na osiągnięcie szybkich rezultatów/efektów

PAKIET I – Akcja na LATO

CoolTech Storz D Actor
Opis CoolTech hiszpańskiej marki Cocoon Medical to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, czyli kriolipolizę. CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała. Specjalnie zaprojektowane głowice są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu żadne partie ciała nie zostaną pominięte. Urządzenie idealnie zwalcza tkankę z pośladków, bioder, talii, pleców, ramion i podbródka. Sam zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i całkowicie skuteczny, a pacjent odczuwa lekki chłód i zassanie opornych fałdek. Storz Medical jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych wykorzystującym tak zwane fale uderzeniowe, czyli fale akustyczne, które odznaczają się wyjątkową siłą działania. Stosowane jest zarówno do zabiegów fizjoterapeutycznych, jak i w medycynie estetycznej z zakresu modelowania sylwetki. Dzięki wykorzystaniu akustycznych fal dźwiękowych, które stymulują mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyśpieszają powstawanie nowych naczyń krwionośnych, zabieg ten skutecznie redukuje cellulit, ujędrnia ciało oraz zmniejsza bóle mięśniowe.
Cena 1 przyłożenie głowicy CoolTech + 5 zabiegów Storz Medical
2,205 zł
Efekty -redukcja tkanki tłuszczowej,
-wyszczuplenie
-wymodelowanie sylwetki
-redukcja zaawansowanego, opornego i zwłókniałego cellulitu oraz tkanki tłuszczowej

PAKIET II – Bądź gotowa na lato

Alma Spa Deep Storz D Actor
Opis Nieinwazyjne ujędrnianie, modelowanie i konturowanie twarzy oraz ciała. SPADEEP ALMA jest nieinwazyjnym systemem, wykorzystującym skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. To najwyższej klasy rozwiązanie gwarantujące większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie wyraźnie widocznych efektów. Storz Medical jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych wykorzystującym tak zwane fale uderzeniowe, czyli fale akustyczne, które odznaczają się wyjątkową siłą działania. Stosowane jest zarówno do zabiegów fizjoterapeutycznych, jak i w medycynie estetycznej z zakresu modelowania sylwetki. Dzięki wykorzystaniu akustycznych fal dźwiękowych, które stymulują mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyśpieszają powstawanie nowych naczyń krwionośnych, zabieg ten skutecznie redukuje cellulit, ujędrnia ciało oraz zmniejsza bóle mięśniowe.
Cena 5 zabiegów + 5 zabiegów – wybrany obszar modelowania sylwetki
3 750 zł – 10% = 3 375 zł
Efekty -redukcja tkanki tłuszczowej
-redukcja opornego zwłókniałego cellulitu
-modelowanie sylwetki
-zagęszczenie skóry oraz jej napięcie
-redukcja uporczywej trudnej do zbicia tkanki tłuszczowej

PAKIET III

Endermologia LPG Alliance Storz Medical
Opis Endermologia LPG to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych Storz Medical jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych wykorzystującym tak zwane fale uderzeniowe, czyli fale akustyczne, które odznaczają się wyjątkową siłą działania. Stosowane jest zarówno do zabiegów fizjoterapeutycznych, jak i w medycynie estetycznej z zakresu modelowania sylwetki. Dzięki wykorzystaniu akustycznych fal dźwiękowych, które stymulują mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyśpieszają powstawanie nowych naczyń krwionośnych, zabieg ten skutecznie redukuje cellulit, ujędrnia ciało oraz zmniejsza bóle mięśniowe.
Cena 6 zabiegów x 15 zabiegów (pakiet 21 zabiegów)
4 700 zł – 10% = 4 230 zł
Efekty -zagęszczenie skóry
-drenaż limfatyczny
-ujędrnienie
-napięcie skóry
UMÓW WIZYTĘ
ZOBACZ CENNIK