Image
Loading

W samym sercu Sławina stworzyłyśmy relaksującą, wolną od problemów dnia codziennego przestrzeń, w której możesz skorzystać z kompleksowej oferty zabiegów. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele i wesprzeć na każdym etapie przemiany. Niech Twoja zewnętrzna i wewnętrzna metamorfoza rozpocznie się właśnie w naszej klinice. My, prowadząc dotychczasowy tryb życia osiągnęłyśmy punkt, w którym chciałyśmy się rozwijać. Zdecydowałyśmy, że stworzymy miejsce, do którego same chciałybyśmy przychodzić i oto jest - SŁAWIN CLINIC!

Nasza koncepcja powstała z myślą o współczesnych kobietach i mężczyznach, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Cenią sobie zadbany i atrakcyjny wygląd wykluczając ingerencję skalpela. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci zaspokoić nawet najmniejsze potrzeby.

W dzisiejszym świecie lepszy wygląd, zdrowa sylwetka i świeża cera to wizytówka każdego z nas. Ma to ogromny wpływ na nasze samopoczucie, dlatego chcemy wydobyć z Ciebie tą wyjątkową pewność siebie.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Poznajcie
nasz zespół

Kosmetolog, która zadba o cerę, nasi fizjoterapeuci, którzy zadbają o Twoje ciało, dietetyk, który pomoże Ci zadbać o zdrowe nawyki, Lekarze medycyny estetycznej, którzy podkreślą Twoje naturalne piękno. Wszystko po to, aby każdy kto opuści naszą klinikę wiedział, że zawsze będziemy promować naturalne piękno, a w rezultacie dyskretne, skuteczne rezultaty. Wychodzimy z założenia, że mniej, znaczy więcej!