Image
Loading

Pixel RF to obecnie jedna z bardziej innowacyjnych kuracji służących walce z: rozstępami, bliznami, zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, grubą nierówną skórą, powstającą z wiekiem wiotkością skóry, rozszerzonymi porami oraz wiotkością skóry.

Działanie PIXEL RF opiera się na połączeniu siły radiofrekwencji, mikronakłuwania z mocą plazmy. Synergiczne działanie tych dwóch technologii pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów w krótszym czasie. Podczas zabiegu wiązka plazmy tworzy swoistą siateczkę mikrouszkodzeń, które powodują silne stymulowanie naskórka do odnowy, a w skórze właściwej pobudzają ją do produkcji nowego kolagenu i elastyny. 

Mikroplazma RF jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. To najwyższej klasy rozwiązanie dające lekarzom większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie wyraźnie zauważalnych rezultatów. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.  Bezpieczny i skuteczny dla wszystkich rodzajów skóry, w tym cienkich i delikatnych okolic twarzy, szyi i dekoltu.

  • Niszczenie komórek tłuszczowych
  • Cellulit
  • Głębokie modelowanie ciała i twarzy
  • Nierówności po liposukcji
  • Redukcja zmarszczek
  • System stopniowego ogrzewania i zintegrowanego chłodzenia zaprojektowano z myślą o zwiększeniu komfortu pacjenta w trakcie całego zabiegu
UMÓW WIZYTĘ
ZOBACZ CENNIK