Image
Loading

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn w SŁAWIN CLINIC

Zwykle odnosimy wrażenie, że wszelkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeznaczone są wyłącznie dla kobiet. Jest to bardzo mylne stwierdzenie, bowiem coraz więcej panów sięga po dające bardzo dobre efekty rozwiązania. Jednymi z ciekawszych jest mezoterapia. Jej podstawowe działanie wiąże się z dostarczeniem bezpośrednio w określone miejsce, a konkretnie do skóry właściwiej określonych składników odżywczych. Dzięki temu następują w niej bardzo pozytywne zmiany, z których najbardziej widoczną jest regeneracja tej części ciała.

Mężczyźni przykładają coraz większą uwagę do swojego wyglądu, w związku z czym coraz częściej sięgają po ciekawe opcje.

Mezoterapia okazuje się szczególnie przydatna w różnego rodzaju urazach sportowych, leczeniu nerwobólów, a także wielu innych schorzeniach. Doskonale przeciwdziała ona również zwiotczeniu skóry, zmarszczkom, a nawet wypadaniu włosów i rozstępom. Te ostatnie mogą pojawić się u panów w wyniku zbyt intensywnych ćwiczeń na siłowni, kiedy to skóra w pewien sposób nie „zdąża” rozciągnąć się odpowiednio wraz ze wzrastającą masą mięśniową. Rozstępy pojawiają się najczęściej na ramionach i udach, bowiem te partie najszybciej można rozbudować. Na szczęście mezoterapia daje doskonałe wyniki w walce z tymi niepożądanymi pręgami.

Warto również zwrócić uwagę na to, że mezoterapia okazuje się niezwykle pomocna w konfrontacji z wypadaniem włosów. Wielu mężczyzn załamuje się, widząc pierwsze oznaki łysienia.

Dzięki mezoterapii można bardzo skuteczne zregenerować skórę głowy i pobudzić cebulki włosowe do wzrostu. Zatem i w tym przypadku zabieg taki jest bardzo pożądany i może znacznie opóźnić efekty upływu czasu. 

Tego rodzaju inwestycja w medycynę estetyczną jest zatem bardzo efektywna.

Dla sportowców i nie tylko, czyli daj odpocząć swojemu ciału!

Jeśli uprawiasz sport regularnie, a mimo to doskwierają Ci bóle pleców czy kończyn, przykurcze mięśni albo ich nadmierne napięcie mogą być przyczyną. Pozbądź się bólu i zrelaksuj ciało, by na kolejnym treningu dać z siebie wszystko. Inny zabieg dedykowany zmęczonym mięśniom to Endermologia Medyczna.

Jakie zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn wybrać?

MEZOTERAPIA IGŁOWA

  • AUTORSKIE KOKTAJLE SŁAWIN CLINIC
  • DR CYJ -ZABIEG HAMUJĄCY WYPADANIE WŁOSÓW
  • PLURYAL HAIR DENSITY
UMÓW WIZYTĘ
ZOBACZ CENNIK