Image
Loading

Ofertę SŁAWIN CLINIC , przygotowaną dla mam, podzieliliśmy na dwie kategorie: BĘDĘ MAMĄ (zabiegi w ciąży) oraz JESTEM MAMĄ (zabiegi po porodzie). Zapraszamy MAMY do wybrania odpowiedniej kategorii i poznania zabiegów dedykowanych WAM. Dołożymy wszelkich starań, aby pacjentka naszej kliniki poczuła się piękna, zadbana i zrelaksowana, aby móc w pełni czerpać radość z macierzyństwa. 

Co oferujemy?

Zabiegi kosmetyczne w ciąży nie muszą ograniczać się do henny czy depilacji woskiem! W SŁAWIN CLINIC proponujemy masaż twarzy oraz masaż ciała dla kobiet w ciąży, które maksymalnie Cię zrelaksują i przywrócą równowagę całemu organizmowi. Bezpieczną Endermologie, która pozwoli delikatnie stymulować Twoją skórę, a produkty marki Arosha, Mustella (dedykowane dla kobiet w ciąży) zadbają o pełnię pielęgnacji.

Wszystkie mamy i przyszłe mamy, które mają jakiekolwiek pytania w kwestii zabiegów po ciąży czy w trakcie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na nie wyczerpująco.

BĘDĘ MAMĄ

Pielęgnacja Kobiet w ciąży stanowi wyjątkowe wyzwanie dla Zespołu Sławin Clinic. Panuje przekonanie, że każda kobieta w ciąży wygląda pięknie. Jest to niewątpliwie prawda, lecz przyszłe Mamy nie powinny zapominać o stałej pielęgnacji, a nawet sprawiać sobie od czasu do czasu małe przyjemności, chwile relaksu, odprężenia. W naszej klinice oferujemy zabiegi , przygotowane specjalnie dla kobiet w ciąży przez naszych specjalistów z dziedziny kosmetologii oraz fizjoterapii.

Stosowane procedury oraz produkty pielęgnacyjne są wyjątkowo bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy, jak i jej rozwijającego się dziecka.

UMÓW WIZYTĘ
ZOBACZ CENNIK

JESTEM MAMĄ

Przemęczenie, rozstępy, utrata jędrności skóry biustu i zmieniona sylwetka to tylko niektóre problemy, na jakie kobiety napotykają po okresie ciąży i karmieniu piersią.

W czasie połogu dla kobiety niezmiernie ważny jest odpoczynek, relaks i zdrowa, bogata w witaminy dieta. W Sławin Clinic zaopiekujemy się Tobą! W naszej klinice odpoczniesz, zrelaksujesz się i wrócisz szybko do formy sprzed ciąży.

W naszej ofercie odnajdziesz szczęście, które pomoże Ci wyeliminować niechciane skutki ciąży i odkryjesz, że możesz w pełni cieszyć się narodzinami Twojego maluszka!

Najważniejsze jest bezpieczeństwo przyszłej mamy i maluszka, dlatego przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu masaży, należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę i wykluczyć przeciwwskazania do masażu.

UMÓW WIZYTĘ
ZOBACZ CENNIK

Wśród najistotniejszych wskazań do masażu dla kobiet w ciąży są: ( INFORMACJE W 2 PRZYPADKACH – JESTEM I BĘDĘ MAMA )

  • ból kręgosłupa – odcinka lędźwiowego, szyjnego
  • zmęczenie fizyczne i psychiczne
  • permanentne napięcie mięśni
  • spadek samopoczucia i stres
  • rozstępy i zła kondycja skóry
  • obrzęk stóp

OFERTA DLA MAM